+371 28 335 424 info@skaistumabars.lv | Brīvības iela 76, Rīga

12 etapu sejas tīrīšana

12 etapu sejas tīrīšana

Sejas ādas tīrīšanas procedūra!

Sejas āda tiek pakļauta apkārtējai videi – ultraviolētais starojums, siltums, aukstums, gaisa piesārņojums, netīrumi, tāpēc nepieciešams veikt sejas ādas tīrīšanu un vecās ādas nolobīšanu. Procedūras laikā attīra ādu un sagatavo aparātprocedūrām, pēc tam nomierina ādu, lai nebūtu apsārtums uz sejas ādas. Procedūras apraksts  – kosmētikas noņemšana, pīlings, sejas tonizēšana, ultraskaņas pīlings, dimantu dermabrāzija,  kriomasāža, sejas maska, roku masāža vai dekoltē masāža, serums sejas ādai, acu krēms, sejas krēms.

Veicot sejas tīrīšanas procedūru iespējams atbrīvoties no melnajiem punktiem, kuri visbiežāk lokalizējas deguna, zoda rajonā,  āda tiek āttīrīta no pārragojušām daliņām, tiek izvadīti sviedru un tauku dziedzeru produkti, tiek slīpēti ādas nelīdzenumi, tiek uzlabota ādas mikrocirkulācija un limfrite.

Pēc sejas tīrīšanas procedūras ieteicams lietot ādai atbilstošu kosmētiku, veikt regulāru kopšanu mājas apstākļos, ievērojot šos noteikumus, iespējams pagarināt procedūras efektu, nedrīkst iet solārijā vai uzturēties ilgstoši saulē 3 dienas pirms un 3 dienas pēc procedūras.

Sejas tīrīšanas procedūras noturība atkarība no ādas tipa, cik aktīvi strādā sviedru un tauku dziedzeri, vai pareizi veic mājas kopšanu ādai, uzturs un fiziskās aktivitātes, tāpēc laiks, kad jāatkārtot šo procedūru katram klientam būs individuāls.

Sejas tīrīšanas procedūrā ir apkopotas dažādas aparātprocedūras, kas dos labu rezultātus, preocedūra ir nesāpīga, pat relaksējoša, kā ārī dod labus rezultātus. Procedūra ilgst 1 h un 15 min – 1h 30 min.

Sejas tīrīšanas procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir jebkādas ādas vai infekcijas slimības, kā arī ļaundabīgi vai labdabīgi audzēji, nesen veiktas ķirurģiskas operācijas uz sejas.

  • Cena: 25 €
  • Pakalpojuma ilgums: 1h 15min – 1h 30 min

Strādājām pēc iepriekšēja pieraksta!

Rezervēt laiku var zvanot uz Skaistuma Bāru: +371 28 335 424

IEVADI SAVU E-PASTU UN SAŅEM

10% Atlaižu kodu

Pirkumiem mūsu i-veikalā! 

Esi pirmais, kurš uzzina par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.