+371 28 335 424 info@skaistumabars.lv | Brīvības iela 76, Rīga

ANTI – AGE SEJAS PROCEDŪRA

Dimantu dermobrāzija +  aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu + sejas limfodrenāžas masāža + serums + plastificējošā sejas maska

 

Dimantu dermobrāzija – maiga epidermas virsējās kārtas daļiņu atdalīšana un vienlaicīgi vakuuma stimulācija stimulē asinsriti (piegādā šūnām skābekli), atjaunojot kologēnu, elastānu, uzlabo limfātiskās sistēmas darbību, izvada no organisma vielmaiņas galaproduktus un toksīnus.

Ultraskaņa palīdzēs ievadīt aktīvās vielas dziļākos ādas slāņos, aktīvās vielas bagātinās ādu ar vitamīniem un barības vielām, preperāts tiks ievadīts vienmērīgi pa visu seju.

Plastificējoša sejas maska Nodrošina ātru liftinga iedarbību un vienlaicīgi risina dažādas ādas problēmas. Ar maskas palīdzību tiek izlīdzināts arī ādas reljefs — pieres, kakla, deguna-mutes grumbas kļūst mazāk izteiksmīgas. Plastificējošā maska labi mitrina ādu, piešķir sejai svaigumu.

Procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir jebkādas ādas vai infekcijas slimības, kā arī ļaundabīgi vai labdabīgi audzēji. Tā var kaitēt tiem, kam ir paplašināti kapilāri. Ultraskaņas tīrīšana ir aizliegta pēc ķirurģiskām operācijām uz sejas, pēc kurām reģenerācija ilgst apmēram trīs mēnešus. No procedūras vajag atteikties, ja Jūs esat stāvoklī, vai nesen veicāt ķīmiskā pīlinga procedūru.

PROCEDŪRAS SECĪBA:

Sejas attīrīšana, pīlings, dimantu dermobrāzija, aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu, sejas limfodrenāžas masāža, serums, sejas plastificējošā maska, sejas krēms.

  • Cena: 27 €
  • Pakalpojuma ilgums: 1h – 1h 15 min

Strādājām pēc iepriekšēja pieraksta!

Rezervēt laiku var zvanot uz Skaistuma Bāru: +371 28 335 424

IEVADI SAVU E-PASTU UN SAŅEM

10% Atlaižu kodu

Pirkumiem mūsu i-veikalā! 

Esi pirmais, kurš uzzina par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.