+371 28 335 424 info@skaistumabars.lv | Brīvības iela 76, Rīga

KOMPLEKSA SEJAS PROCEDŪRA

Ultraskaņas pīlings + dimantu dermabrāzija + kriomasāža + aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu

 

Ultraskaņas pīlings ir procedūra, kura sevī ietver sejas ādas attīrīšanu pielietojot ultraskaņu. Šī ir nesāpīga procedūra, kuras laikā āda tiek attīrīta no netīrumiem, atmirušajām virsējām ādas slāņa ragveida šūnām, tauku dziedzeru aizsprostojumiem.

Dimantu dermabrāzija – maiga epidermas virsējās kārtas daļiņu atdalīšana un vienlaicīgi vakuuma stimulācija stimulē asinsriti (piegādā šūnām skābekli), atjaunojot kologēnu, elastānu, uzlabo limfātiskās sistēmas darbību, izvada no organisma vielmaiņas galaproduktus un toksīnus.

Kriomasāža – pēc procedūras uzlabojas perifēriskā asins apgāde un paātrinās vielmaiņa.

Ultraskaņa palīdzēs ievadīt aktīvās vielas ievadīt dziļākos ādas slāņos, aktīvās vielas bagātinās ādu ar vitamīniem un barības vielām, preperāts tiks ievadīts vienmērīgi pa visu seju.

Procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir jebkādas ādas vai infekcijas slimības, kā arī ļaundabīgi vai labdabīgi audzēji. Ultraskaņas tīrīšana ir aizliegta pēc ķirurģiskām operācijām uz sejas, pēc kurām reģenerācija ilgst apmēram trīs mēnešus.

PROCEDŪRAS SECĪBA:                            

Sejas attīrīšana, pīlings, ultraskaņas pīlings, dimantu dermabrāzija, kriomasāža, aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu, sejas maska, sejas krēms.

  • Cena: 27 €
  • Pakalpojuma ilgums: 1h 15 – 1h 30 min

Strādājām pēc iepriekšēja pieraksta!

Rezervēt laiku var zvanot uz Skaistuma Bāru: +371 28 335 424

IEVADI SAVU E-PASTU UN SAŅEM

10% Atlaižu kodu

Pirkumiem mūsu i-veikalā! 

Esi pirmais, kurš uzzina par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.